• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Матеріально-технічне забезпечення

Комунальний заклад «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Олієва» Зборівського району Тернопільської області , створена рішенням Оліївської сільської ради № 63 від 21 вересня 1951 року. Розміщений в будівлі 1951 року побудови, загальною площею 2591 м², площа кабінетів становить 1753 м², проектна потужність установи – 205 учнів.

Заклад розташований за адресою: с. Оліїв, вул. Залозецька, 7. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в 1 (одну) зміну. У закладі станом на 01.09.2020 року навчається 120 учнів. Середня наповнюваність класів по школі складає 11 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого рішенням Зборівської міської ради від 28.03.2018 року № 279 «Про зміну засновника та погодження статутів закладів освіти».

Територія закладу становить 1,159 га, огороджена та утримується в доброму стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації освітнього процесу в школі наявні 11 навчальних кабінетів, 1 спортивна кімната, їдальня на 45 посадочних місць, 1 комбінована майстерня по обробці дерева та металу, центр учнівського самоврядування, 1 спортивний майданчик (240 м²).

Всі 24 навчальних приміщень використовуються для навчання учнів 1-11 класів.

У закладі наявні:

1 кабінет української мови та літератури;

1 кабінет математики;

1 кабінет англійської мови;

1 кабінет історії;

1 кабінети фізики;

1 кабінет хімії;

1 кабінет інформатики;

1 кабінет предмета «Захист України»;

1 кабінет предмета «Основи християнської етики».

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет директора, кабінет заступників директора, навчальна лабораторія: фізики та хімії; приміщення технічного персоналу.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету. У закладі працює 1 кабінет інформатики (5+1). Всі комп’ютери з’єднані в локальну мережу та підключені до мережі Internet. Усього в закладі освіти нараховується 16 комп’ютерів.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «ТЗОВ Центр сервісного обслуговування» зі швидкістю 100 Мбіт/с. Площа приміщень закладу покрита Wi-Fі- 480 м².

Електронна адреса закладу:
oliiv_school@ukr.net
Сайт закладу: http://oliiv-zosh.edukit.te.ua

Школа обладнана меблями навчальних кабінетів відповідно до потреби - на 90 %. Загальна оцінка стану збереження меблів у школі - добра.

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Олієва забезпечена необхідним навчальним обладнанням спортивної кімнати, майстерні, посібниками, реактивами кабінетів фізики, хімії - на 80 %.

Школа укомплектована програмно-методичним забезпеченням навчального процесу - на 85 %. Навчальний план виконано, варіативна складова реалізована повністю. З усіх навчальних предметів є навчальні програми. Календарно-тематичне планування з навчальних предметів відповідає діючим програмам.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.

У закладі є 6 внутрішніх санітарних вузлів (2 санітарних вузли для дівчат, 2 санітарних вузли для хлопців, 1 туалет для працівників їдальні). Якість ремонту вбиралень – достатня.

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має кімнату видачі та зберігання літератури.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2020 року нараховує 8153 екземпляри. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 5030примірників.

Фонд підручників нараховує 3123 екземпляри.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі створені: рада школи, рада профілактики правопорушень, батьківський комітет, профспілковий комітет, які функціонують у тісній співпраці з адміністрацією та педагогічним колективом школи.

Систематично проводяться загальношкільні батьківські збори. Педагогічний колектив співпрацює в тісному зв’язку з батьками.

1 раз на чверть - класні батьківські збори з питань навчання, поведінки учнів, планування класних виховних заходів, господарських питань, пов’язаних з ремонтом та обладнанням класних приміщень, матеріального стану малозабезпечених родин, морального та матеріального стану неблагонадійних родин.

2 рази на рік - загальношкільні батьківські збори.

Засідання батьківського комітету проводяться щомісяця. Розглядаються питання навчання та поведінки учнів з неблагополучних родин, дітей та підлітків, схильних до правопорушень.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності та знаходиться на балансі Зборівської міської ради.

Кiлькiсть переглядiв: 207

Коментарi